20 pomysłów na prezent dla miłośników Aerial Hoop

20 pomysłów na prezent dla miłośników Aerial Hoop

Jeśli Twoja przyjaciółka czy partner/ka naprawdę oszalała na punkcie Aerial Hoop, to znaczy, że najprawdopodobniej każdą wolną chwilę spędza na kole. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie listę prezentów, które z pewnością wywołają uśmiech na twarzy każdej entuzjastki Aerial Hoop. Oto lista top 20. prezentów dla aerialistek!

Pomysł na prezent dla entuzjastów Aerial Hoop

Jeśli masz zamiar kupić prezent dla miłośniczki Aerial Hoop, to ten wpis z pewnością Cię zainteresuje. Najpierw jednak zastanów się, czego akurat potrzebuje aerialistka, którą chcesz obdarować. Na co narzeka na treningach? Czym szczególnie się interesuje? Wtedy wybór stanie się nieco znacznie łatwiejszy. Zawsze możesz też sprawić jej nowe koło cyrkowe do akrobatyki. (Sprawdź też wpis: Jak wybrać rozmiar koła? Przed Tobą lista top 20. najlepszych prezentów dla osoby, która kocha Aerial Hoop.

1. Voucher na sportową sesję zdjęciową

Sesja zdjęciowa na kole pozwoli uwiecznić i zaprezentować efektowne figury akrobatyczne. To nie tylko świetne wspomnienie, ale także dowód na jej rozwijające się umiejętności. To doskonały pomysł na prezent dla przyjaciółki. Otrzymując piękne zdjęcia z sesji na kole cyrkowym, aerialistka z pewnością poczuje dumę z własnych osiągnięć i radość z tego, że może podzielić się swoją pasją do Aerial Hoop z innymi.

2.  Pistolet pneumatyczny do masażu, roller, wałek do masażu, piłeczki do rollowania lub mata do akupresurty

Masaż i rollowanie mogą pomóc w poprawie elastyczności mięśni i stawów, co jest istotne dla osób praktykujących akrobatykę powietrzną. Takie urządzenia do masażu pomagają w redukcji napięcia mięśniowego i stresu. Dzięki nim obdarowana osoba może cieszyć się chwilą relaksu i ulgi od codziennych napięć.

3. Legginsy do ćwiczeń, sportowe topy do ćwiczeń, voucher do sklepu z ubraniami dla sportowców

Ubrania sportowe na Aerial Hoop mogą być dodatkową motywacją do pójścia na zajęcia. 🙂 Wiadomo, że często jest tak, że chcemy wypróbować nowe ubrania podczas treningu, nagrać sobie nowy filmik, porobić zdjęcia. Na kole najlepiej sprawdzają się długie, gładkie legginsy (bez żadnych wstawek, zamków, ozdobników). Dodatkową inspiracją i miejscem, gdzie być może znajdziesz nowe pomysły na prezent dla aerialistki jest wpis na blogu: Jak ubrać się na Aerial Hoop?

4. Mała podręczna torba treningowa

Torba treningowa to także genialny pomysł dla prezent dla miłośniczki Aerial Hoop. Taki praktyczny upominek pomoże obdarowanej osobie w organizacji i przechowywaniu swojego sprzętu i ubrań sportowych. To idealne rozwiązanie na przechowywanie ręcznika, wody, magnezji, skarpetek na zmianę, rękawków i innych niezbędnych akcesoriów Aerial Hoop.

5. Voucher na masaż sportowy lub wizytę u fizjoterapeuty

Osoby aktywne fizycznie i trenujące regularnie Aerial Hoop szczególnie potrzebują wsparcia w utrzymaniu swojego ciała w dobrym stanie. Masaż i fizjoterapia to doskonałe narzędzia w tym celu. Sprawdź też wpis: Rozwój sylwetki dzięki akrobatyce powietrznej. Masaż sportowy i fizjoterapia to zabiegi, które trenerzy Aerial Hoop, ale również kursanci powinni mieć na stałe wpisane w swój sportowy kalendarz. Takie wizyty mają zbawienny wpływ na ciało i układ nerwowy. Pomagają w redukcji napięcia mięśniowego, łagodzeniu bólu, poprawie krążenia krwi oraz regeneracji organizmu.

6. Wejściówka na zajęcia Aerial Hoop

Dobry pomysł na prezent dla miłośniczki Aerial Hoop to zawsze np. karnet na zajęcia do ulubionej szkoły Aerial Hoop lub kupon na lekcję indywidualną u instruktora akrobatyki powietrznej.

7.Skarpetki, ochronne rękawki siatkarskie, rękawiczki do ćwiczeń, frotki na nadgarstki

Kolorowe skarpetki lub baletki to zawsze świetny pomysł dla kogoś, kto trenuje akrobatykę powietrzną. Dwie różne skarpetki zawsze ułatwiają odróżnienie lewej nogi od prawej, gdy wisi się głową w dół na kole i robi skomplikowane ewolucje. Nie zapomnę, jak podczas jednego z treningów instruktorka tłumaczyła mi jakiś trik na kole, a ja tego dnia miałam na sobie dwie różne skarpetki (jedną ze słoniem, a drugą z jednorożcem.) Gdy wisiałam już na kole i próbowałam wykonać ten element, komenda instruktorki brzmiała: słoń idzie za obręcz koła, słoń za obręcz! Jednorożec zostaje przed górną obręczą! 🙂 Rękawki siatkarskie to doskonały pomysł na prezent dla aerialistki, która lubi wiszenie na łokciach lub akurat uczy się rolli na łokciach. Rękawiczki na ręce przydadzą się, gdy we znaki zbyt mocno dają się odciski na dłoniach. Mogą też się przydać frotki na nadgarstki, aby uniknąć otarć, ale też móc otrzeć sobie pot z czoła w trakcie intensywnego wysiłku fizycznego.

8. Mata do ćwiczeń, mata do jogi, kostki do jogi, pasek do jogi, joga wheel

Gdy ktoś jest sportowym zapaleńcem, to tego typu gadżetów nigdy nie jest za wiele. Nowa, piękna, antypoślizgowa mata do rozciągania, nowe kostki do jogi, czy pasek, który przydaje się przy ćwiczeniach zawsze będzie praktycznym prezentem dla aerialistki. Ciekawym sportowym gadżetem jest też joga wheel.

9. Szybkoschnący ręcznik sportowy

Taki sportowy ręcznik o wiele szybciej schnie niż zwykły ręcznik łazienkowy. Będzie to doskonały upominek dla sportowca. Ręcznik można rozłożyć na macie do ćwiczeń na sali treningowej.

10. Gumy do ćwiczeń mini band lub gumy oporowe power band 

Te gumy oferują szeroki zakres ćwiczeń, które można z nimi wykonać. Mogą być wykorzystywane do treningu siłowego, rozciągania, poprawy elastyczności, stabilizacji oraz wzmacniania różnych grup mięśniowych. Gumy są lekkie i łatwe do przenoszenia, co oznacza, że aerialistka może zabrać je ze sobą na salę treningową, do siłowni, na trening na świeżym powietrzu lub w podróż. To idealne narzędzie do treningu w dowolnym miejscu.

11. Voucher na kurs sportowy, szkolenie lub obóz sportowy

Jeśli zbliża się termin jakiegoś kursu, warsztatów lub szkolenia instruktorskiego Aerial Hoop, to także będzie doskonały prezent dla kogoś, kto nie wyobraża sobie życia bez koła. Przejrzyj grupę na Facebooku Aerial Hoop Polska – tam często wrzucane są informacje o nadchodzących wydarzeniach.

12. Butelka na wodę na trening 

Szklana butelka na wodę z imbirem, solą i cytryną! To także doskonały pomysł na prezent dla pasjonatki gimnastyki na kole.

13. Książki o wybitnych sportowcach i psychologii sportu

Na polskim rynku wciąż mało jest książek poświęconych tematyce Aerial Hoop, ale z pewnością znajdziesz biografie słynnych sportowców lub pozycje, które są poświęcone tematowi psychologii sportu. Taki prezent na pewno ucieszy każdą osobę związaną ze sportem.

14. Gadżety z motywem ulubionego sportu (kubki, torby, breloki, koszulki, naklejki, notesy)

Gadżety z motywem Aerial Hoop znajdziesz m.in. na stronie Aerial Pik. Możesz też zamówić kubki lub koszulki z własnym nadrukiem w wybranej przez siebie drukarni.

15. Poduszka sensoryczna do ćwiczeń mięśni głębokich (tzw. jeżyk)

Kojarzysz ćwiczenie na kole, w którym siedzisz na dolnej obręczy koła i nie trzymasz się rękoma obręczy? To właśnie balans na kole, który uaktywnia Twoje mięśnie głębokie. Poduszka sensoryczna jest idealna do wzmacniania mięśni głębokich, które są kluczowe dla stabilizacji ciała. Regularne ćwiczenia na niej pomagają w poprawie postawy i równowagi. To także będzie doskonały prezent dla kogoś, kto kocha Aerial Hoop.

16. Ściskacz do rąk – trener dłoni 

Aerial hoop i wiele innych form akrobatyki powietrznej wymaga silnego i wytrzymałego chwytu. Ściskacz do rąk pomaga w rozwijaniu siły i wytrzymałości mięśni dłoni, co jest kluczowe podczas wykonywania skomplikowanych trików.

17. Obciążniki na kostki i nadgarstki 

Używanie obciążników podczas treningu pozwala na zwiększenie intensywności i trudności ćwiczeń, co przekłada się na poprawę ogólnej wydolności i siły. Często także po kontuzji lub operacji obciążniki mogą być używane do rehabilitacji i stopniowego przywracania siły mięśniowej. Ćwiczenia z obciążnikami na kostki i nadgarstki pomagają we wzmacnianiu mięśni.

18. Pasy TRX, podpórki do pompek

Pasy TRX i podpórki do pompek umożliwiają różnorodne ćwiczenia, które obejmują trening siłowy, trening równowagi, koordynacji i elastyczności. To narzędzia, które pozwolą każdej aerialistce na trening całego ciała w domowym zaciszu lub na sali treningowej, czy siłowni.

19. Kółka do ćwiczeń mięśni brzucha

To także ciekawy gadżet, który może spodobać się osobie, która lubi trenować i szukać urozmaicenia i dodatkowych wyzwań.

20. Masażery szyi i karku

Redukcja napięcia w mięśniach szyi i karku może pomóc w polepszeniu jakości treningów na kole. Jeśli aerialistka doświadczyła wcześniej urazu w okolicy szyi lub karku, masażery mogą pomóc w procesie rekonwalescencji i łagodzeniu bólu.

Co kupić na prezent miłośniczce Aerial Hoop?

Trafiony prezent dla aerialistki często zachęca do kontynuacji treningów. Dając prezenty związane z tańcem na kole, wspierasz pasję obdarowanej osoby i zachęcasz ją do doskonalenia swoich umiejętności w akrobatyce powietrznej. Mamy nadzieję, że ten wpis zainspirował Cię i uda Ci się znaleźć wymarzony prezent dla aerialistki.